“СтопКор” показав, як керівництво компанії “АСТ” обманом виганяє бабусь на акцію протесту

Компанія "АСТ", яка може бути причетна до рейдерського захоплення врожаю ПСП "Троянівське", організувала мітинг біля офісу "Троянівського" у Києві. Захід відбувався паралельно з акцією протесту кількох громадських організацій біля офісу компанії "АСТ", наближеної до скандального бізнесмена Дмитра Колесника.

Подробиці повідомили журналісти "СтопКору".

"Активісти "СтопКору" поїхали до бізнес-центру на Глибочицькій, щоб з’ясувати, хто і проти чого мітингує біля ПСП "Троянівське". Мітинг на підтримку Колесника складався з кількох бабусь – буцімто пайовиків, які тримали надруковані на великих стендах вартісні плакати проти Попова.

Сергій Попов – акціонер ПСП "Троянівське", якого намагаються шляхом підробки документів та внесення недостовірних даних до ЄДР позбавити корпоративних прав.

Утім під час спілкування журналістів та активістів з мітингарями з’ясувалось, що бабусі на акції не мають жодного стосунку до пайовиків ПСП "Троянівське". Вони – мешканки Києва і протестують проти … екс-мера столиці Олександра Попова! Їх переконали, що колишній очільник столиці вкрав у банків гроші. Навіть відповідальний за акцію, від якого була подана заявка на проведення, толком не знає, проти кого протест.

Активісти й журналісти"СтопКору" пояснили бабусям, як нахабно їх обманули та намагаються використати у бізнес-розбірках. Бабусі поскладали плакати на землю та разом зі "СтопКором" пішли до офісу шукати Попова", – зазначили журналісти.

На місці проведення мітингу, заявленого до 18.00, залишився намет громадської приймальні "Стоп корупції".

Інші новини

Коментарі