“СтопКор” показав гучні інформаційні війни 2017 року

Фейкові Інтернет-ресурси, продажні журналісти, інформаційні вкиди та спроба знищити бізнес і репутацію людини. "СтопКор" підбив підсумки року, що минає, та на прикладі агрохолдингів, топ-посадовців, політиків і благодійників показав, як псевдожурналісти та цілі медіа-імперії за гроші виконують замовлення конкурентів та намагаються знищити бізнес і репутацію.

В епіцентрі уваги авторки розслідування Наталі Мальцевої – агрохолдинг "Мрія" та пастор духовного центру "Відродження" Володимир Мунтян.

"Стосовно "джинси" проти Мунтяна, то проти пастора й благодійника у суспільстві й медіапросторі точились справжні пристрасті. Мунтяна звинувачували одразу в кількох гріхах – шахрайство, маніпуляції на богослужіннях та, головне, у зв'язках зі скандально відомим Сандеєм Аделаджою

"СтопКор" показав, як Мунтян допомагає ліками й коштами онкохворим дітям та з'ясував, що пастор на постійній основі допомагає відділенню онкогематології у столичному Охматдиті.

У сюжеті журналісти дізнались усю правду про пастора та паству, яка не має нічого спільного з інформаційним брудом, який поширюють підконтрольні Москві ЗМІ. На прикладі замовних матеріалів проти Мунтяна стопкорівці показали теорію й стратегію ведення медійних війн.

Подробиці у сюжеті.

Коментарі