“СтопКор” подарував пакунок із тирсою керівництву Держлісагентства

Активісти «Стоп корупції» у рамках флешмобу під Державним агентством лісових ресурсів через численні порушення в лісовій галузі передали пакунок із тирсою для керівництва відомства. У пакет представники проекту вклали колективне звернення з проханням вжити заходів для зупинки неконтрольованої вирубки лісу та контрабанди деревини. 

Подробиці повідомили журналісти «СтопКору».

«Ми влаштували флешмоб під Лісагентством, щоб звернути увагу керівництва агентства, а саме Володимира Бондаря, на численні порушення в лісовій галузі, які він ігнорує.

Нелегальна вирубка лісів в Україні призвела до знищення 30% лісу, за 2017 рік було зафіксовано 7 тисяч випадків незаконних рубок. А за 2017 рік було зафіксовано понад 3500 випадків хабарництва в лісовій галузі.І всі ці порушення прямо під носом у Бондаря.

Наразі вирубка лісу – причина зменшення кисню і збільшення отруйних речовин у повітрі, які труять людей. Для того, щоб показати, що від цього помирають люди – прямо перед Лісагентством ми порізали бензопилою манекен.А для того, щоб нагадати, на що перетворюється ліс через незаконні вирубки – висипали тирсу.Також хотіли передати пакунок з тирсою особисто пану Бондарю, але до Лісагентства нас не пустили, а просто зачинили двері.

Тож подарунок та звернення до Володимира Бондаря ми залишили прямо під дверима агентства з надією, що керівництво хоча б зараз почне вирішувати проблеми галузі», – зазначили журналісти «СтопКору».

Коментарі