“СтопКор” почав збір підписів за звільнення директора Інституту політичних та етнонаціональних досліджень Олега Рафальського

Активісти "Стоп корупції" почали збір підписів за звільнення з посади директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Кураса НАН України, а у минулому заступника голови Адміністрації Президента Януковича Олега Рафальського. Представники проекту зафіксували прогули та факти неналежного виконання посадових обов'язків з боку очільника наукової установи.

Нагадаємо, раніше у юридичному департаменті "Стоп корупції" звернулись зі скаргою на роботу Олега Рафальського до Президії НАН України.

"У ході громадського розслідування було встановлено, що Рафальський Олег Олексійович, який є директором Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Кураса НАН України, в порушення норм чинного законодавства систематично не з’являється на своє робоче місце та не виконує посадових обов’язків, що покладені на нього державою та Трудовим Кодексом України.

Статтею 147 Кодексу законів про працю України передбачено, що за порушення трудової дисципліни до працівника може бути застосовано тільки один з таких заходів стягнення: догана або звільнення. Законодавством, статутами й положеннями про дисципліну можуть бути передбачені для окремих категорій працівників й інші види дисциплінарних стягнень.

Ба більше, встановлено, що Рафальський Олег Олексійович в період з 2010-2014 року був заступником голови адміністрації президента України – кривавого диктатора Януковича В.Ф., а тому перебування на даній відповідальній посаді негативно характеризує НАН  в очах суспільства та несе негативний репутаційний ризик для розвитку науки України", – зазначили юристи "Стоп корупції".

Додамо, що активісти "Стоп корупції" вимагають звільнення Олега Рафальського з посади директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Кураса НАН України. Журналісти проекту наполягають, що людині з близького оточення президента-утікача Януковича не місце в науковій установі. За даними стопкорівців, Рафальський із братом засвітився в скандалах навколо незаконного привласнення землі у Київській області, зокрема, мисливських угідь.

У 2008-2010 роках Рафальський був першим заступником керівника секретаріату фракції Партії регіонів в Раді. У 2006-2007 роках обіймав посаду заступника керівника апарату прем'єр-міністра Віктора Януковича. До цього був керівником головного управління з питань внутрішньої політики Адміністрації президента при Леоніді Кучмі. Окрім того, прізвище Рафальського фігурувало у гучних скандалах навколо привласнення мисливських угідь. Так, у 2011 році він отримав у користування 5,2 га лісу на території Ірпінської міської ради Києво-Святошинського р-ну.

 

Інші новини

Коментарі