“СтопКор” почав збір корупційного досьє на посадовців та чиновників у Борисполі

Активісти ГО "Стоп корупції" розгорнули роботу громадської приймальні у Борисполі Київської області. У рамках ініціативи представники проекту спілкуються з містянами та збирають інформацію про факти корупції з боку посадовців і чиновників у місті. 

Додамо, що напередодні активісти "Стоп корупції" запустили роботу громадської приймальні у Городнянському районі Чернігівської області.

Зазначимо, що наразі команда проекту налічує 25 регіональних осередків по всій Україні.

Згуртована команда професіоналів напрацювала унікальні ефективні технології боротьби з беззаконням і корупцією – від виявлення до покарання винних. Ми готові поділитися досвідом!

Активісти-правозахисники виявляють проблему чи факт корупції, оперативно реагують на звернення, проводять акції протесту.

Журналісти розслідують та висвітлюють проблему.

Ставай героєм програми журналістських розслідувань "Стоп корупції" на 5-му каналі щопонеділка о 22.15.

Юристи готують звернення до правоохоронних та контролюючих органів з метою контролю викорінення факту корупції та покарання винних!

"Стоп корупції" входить до громадських рад при Міністерстві фінансів, Міністерстві юстиції, Державній екологічній інспекції, Міністерстві оборони, Державній пенітенціарній службі, обласних адміністрацій. "Стоп корупції" разом з народними депутатами в громадських комісіях відбирали прокурорів з різних областей України. "СтопКор" активно співпрацює з іншими організаціями: вже підписані Меморандуми  з більше ніж 20 громадськими організаціями та об'єднаннями країни.

Коментарі