“СтопКор” почав безстрокову акцію під Мінінфраструктури для збору корупційного досьє на Держсекретаря Галущака

Активісти "Стоп корупції" розгорнули громадську приймальню під стінами Міністерства інфраструктури України для збору фактів корупції з боку Держсекретаря відомства Андрія Галущака. Акція буде безстроковою.

За даними журналістів проекту, з приходом Галущака у міністерство на Одещині команда поплічників екс-президента Януковича захопила порт у Чорноморську.

"Ми плануємо спілкуватися з працівниками відомства, збирати факти та докази щодо можливих порушень з боку посадовців міністерства, зокрема, Держсекретаря Галущка. Наша акція буде безстроковою", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, у випуску "СтопКору" журналісти проекту показали, як після призначення у Міністерстві інфраструктури України нової посади Державного секретаря, порт на Одещині захопила команда з оточення екс-президента Януковича, яка у дев'яностих ледве не довела підприємство до банкрутства. Керівника з його людьми звільнили й не поновлюють на посаді навіть після рішення суду.

Держсекретар Андрій Галущак обіцяє новий прозорий конкурс на місце директора Чорноморського порту. "СтопКор" викрив цілу корупційну мафію у профспілках порту та знайшов охоронну фірму з Києва, яка боронила держпідприємство від законного керівництва, про це йшлося у розслідуванні.

 

Інші новини

Коментарі