“СтопКор” пікетував Вищу кваліфікаційну комісію через змову з рейдерами суддів Апеляційного суду на Рівненщині

Активісти "Стоп корупції" спільно з представниками ГО "Стоп нелегал" пікетували Вищу кваліфікаційну комісію суддів через рішення Апеляційного суду Рівненської області щодо фактичного узаконення рейдерського захоплення контрольного пакету акцій агропідприємства. У відомстві активістів зустріли заґратованою прохідною. Подробиці заходу повідомили організатори акції.

"10 жовтня 2017 року палата з розгляду цивільних справ Апеляційного суду Рівненської області ухвалює рішення, яке легалізує рейдерське захоплення контрольного пакету акцій агропідприємства.

Колегія суддів у складі Хилевич С.В.,  Шимків С.С., Бондаренко Н.В. ухвалює рішення на користь ТОВ "Грін-Плант". Цим рішенням підприємство забирає у фізичних осіб  акції, якими  вони не володіють. А власник акцій – ТОВ "Аграрний холдинг "Зелений світ", навіть не був відповідачем у справі, хоча судді не могли не бачити з матеріалів справи, що акції вже належать цій компанії. Ба більше, суд витребував акції у фізичних осіб, розірвавши договір купівлі-продажу, утім гроші за акції людям не повернув!

Таким чином суд допоміг ТОВ "Грін-Плант" просто "віджати" акції та землю. Як стало відомо, ухваленню рішення передувала нарада у голови суду Полюхлвича.

Ми вимагаємо перевірити факти тиску з боку голови Апеляційного суду Рівненщини Полюховича О.В. на суддів та можливий підкуп голови суду зацікавленою компанією "Грін-Плант"!", – розповіли активісти "Стоп корупції".

У ході акції до активістів вийшов представник ВККСУ і прийняв колективне звернення стосовно цієї ситуації.

 

Інші новини

Коментарі