“СтопКор” пікетував управління поліції на Печерську через скандальне будівництво у районі

Активісти "Стоп корупції" пікетували ГУ Нацполіції у Печерському районі з вимогою припинити незаконне будівництво по вулиці Мечникова, 11 та притягти осіб, які провадять протиправну діяльність, до кримінальної відповідальності.

Подробиці з-під управління поліції повідомили активісти проекту.

"Ми вимагали від правоохоронців розібратись із незаконним будівництвом хмарочоса по вулиці Мечникова у Печерському районі. До нас вийшов представник управління і прийняв нашу скаргу", – розповіли активісти.
Нагадаємо, що "СтопКор" знайшов докази причетності нардепа Івахіва до скандального будівництва на Печерську. Парламентар виступає засновником та кінцевим бенефіціаром низки компаній, які пов'язані із проектуванням, будівництвом та запуском в експлуатацію офісно-житлового центру на Мечникова, 11 а.

"Після підтвердження причетності Івахіва до зведення хмаросяга в історичній частині Києва, активісти вийшли на акцію протесту під стіни українського парламенту з вимогою зупинити дії забудовника. Примітно, що у Державній архітектурно-будівельній інспекції нам повідомили, що ще у листопаді минулого року видали припис на припинення робіт, проте будівництво 25-поверхового монстра, через який тріщать стіни у будинках по сусідству, на Печерських пагорбах триває", – розповів журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"За даними наших колег із сайту "Обозреватель", які провели низку розслідувань щодо скандального будівництва на Мечникова, серед забудовників є компанії, які прямо чи опосередковано пов'язані з нардепом Івахівим. Так, за інформацією журналістів, засновниками ТОВ "Експлуатаційна компанія "Сервіс" та ТОВ "Вінг Девелопмент", які позиціонують себе як фірми, які взялись за будівництво у 2013 році та нібито намагаються залагодити руйнівні наслідки, які спричинили попередні забудовники, є топ менеджери або юристи фінансової групи "Континіум". Усі вони акціонери "Банку інвестицій та заощаджень", кінцевим бенефіціаром яких є Степан Івахів.

Нагадаємо, скандал навколо офісно-житлового комплексу на Мечникова розгорівся понад десять років тому. Минулого року жителі району виступили проти будівництва хмарочоса через можливість обвалу сусідніх будинків. На знак протесту люди перекривали проїжджу частину.

Інші новини

Коментарі