“СтопКор” пікетував Обухівський міськрайонний суд через земельні справи

Активісти "Стоп корупції" пікетували Обухівський міськрайонний суд через низку земельних справ, які наразі перебувають на розгляді у голови суду. Сам очільник Максим Кравченко, за словами представників прес-служби суду, другий день перебуває у нарадчій кімнаті. Подробиці повідомили представники проекту.

"Приїхали до голови Обухівського міськрайонного суду з приводу земельних справ, які перебувають в провадженні голови.

Провели акцію під стінами суду, щоб максимально привернути увагу суддів і громадян. Потім зайшли в суд з плакатами, адресованими судді Максиму Кравченку. Нам повідомили, що він в нарадчій кімнаті з вчорашнього вечора! До нас вийшли працівники прес-служби.

Ми пояснили суть нашого візиту, попросили передати інформацію голові суду", – розповіли стопкорівці.

За даними активістів "Стоп корупції", у провадженні Обухівського районного суду Київської області перебуває низка справ щодо порушення земельного законодавства з боку органів місцевого самоврядування Обухівського району.

"Відповідно до Конституції України, земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Кожен громадянин має право користуватися природними об'єктами.

Одним із напрямків роботи наших активістів є виявлення можливих порушень вимог чинного законодавства при використанні земель.

Нашими активістами констатовано ряд фактів, у яких вбачається порушення земельного законодавства в Обухівському районі.

Зловживання з боку посадових осіб місцевої влади щодо використання земель є розповсюдженою проблемою. Тому необхідність вивчення стану законності рішень органів місцевої влади є необхідною умовою нашої діяльності.

Ми триматимемо на контролі вказані питання та сподіваємось на справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд вищезазначених справ судом, а також законне їх вирішення", – додали активісти "Стоп корупції".

У планах представників проекту повторно навідатись до голови Обухівського міськрайонного суду за роз'ясненнями ситуації із розглядом так званих земельних справ.

Коментарі