Активісти "Стоп корупції" провели акцію протесту проти незаконних дій судді Дніпровського суду Києва Нелі Ластовки, на яку до Вищої ради правосуддя надійшла низка скарг.

Служительку Феміди підозрюють у недбалості та зловживанні посадою судді. Подробиці повідомив керівник правозахисного блоку "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

"Суддя Неля Ластовка влаштувала з суду базар – продає ухвали, дає вказівки іншим суддям – які рішення приймати. У грудні за 1 день ухвалила 22 рішення!!! (оптом). Скарги на неї до Вищої ради правосуддя з описом порушень закону та зловживання посадою судді", – розповів Ігор Бондарчук.

"У рамках акції активісти приміряли на себе суддівську мантію, яку своїми рішеннями ганьбить служителька Феміди, а на паркані перед судом розвісили прейскурант Ластовки за арешт майна, взяття під варту, затягування справи та замовні рішення оптом", – додали організатори акції.

Саму суддю активісти на робочому місці активісти не застали. За словами прес-секретаря Дніпровського суду, вона у справах поїхала до Апеляційного суду міста Києва.

 

Коментарі