Об'єднана команда з активістів "Стоп корупції" з усієї України навідалась у Костянтинівку, де жителі опинились на межі надзвичайної екологічної ситуації.

У рамках антикорупційного рейду містами області, актив проекту провів протестну акцію з вимогою до місцевої влади розібратись у ситуації та вжити відповідних заходів. Подробиці повідомили активісти "Стоп корупції".

"Громадські активісти селища Червоний у Костянтинівці б'ють на сполох через викиди місцевого ветсанзаводу у центральну каналізацію і трупний сморід. За спостереженнями небайдужих містян, переробник сплавляє у мережу трупи тварин. Ситуація загрозлива і не вирішується з боку місцевої влади понад рік. Люди вимагають проведення позачергової надзвичайної сесії Костянтинівської міської ради, на якій депутати мають ухвалити рішення про передачу клопотання про надзвичайну екологічну ситуацію у місті до Кабміну. Уряд має визнати територію зоною надзвичайної екоситуації та створити спецштаб для ліквідації надзвичайної ситуації.

Правоохоронні органи просять відкрити кримінальні провадження проти винуватців екокатастрофи – КП "Вода Донбасу", ветсанутильзаводу, КП "Комунтранс" та притягнути керівників підприємств до адміністративної та кримінальної відповідальності", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Команда проекту побувала на так званому трикутнику смерті з акцією протесту.

"Проте жодної реакції від місцевої влади активісти не почули, оскільки, щойно чиновники дізналися про візит "СтопКору", одразу поїхали у нагальних справах і на робочому місці нікого не було", – додали активісти "Стоп корупції".

 

Коментарі