“СтопКор” підтримав голову села на Київщині, якого звинувачують у хабарництві, у суді

Активісти "Стоп корупції" взяли участь у судовому засіданні у справі сільського голови села Микуличі Бородянського району Київської області Петра Перевозника, якого звинувачують у нібито отриманні неправомірної вигоди у 14 тисяч доларів.

Подробиці із зали Бородянського суду повідомив журналіст "Стоп корупції" Олег Болотський.

"Сьогодні в Бородянському суді визначали порядок слухання справи Петра Перевозника. Прокурор клопотав про вивчення письмових доказів, допитів свідків обвинувачення спочатку, а потім допитів свідків захисту та обвинуваченого. Захист був не проти такого порядку. Суд ухвалив пропозиції прокурора і за логікою той повинен був надати суду ці письмові докази для дослідження, але прокурор був не готовий до суду. За що отримав зауваження від суду. Прокурору нагадали про дотримання розумних термінів та врешті перенесли судове засідання на 21 лютого на 14.30", – повідомив журналіст Олег Болотський.

"СтопКор" і надалі слідкуватиме за ходом цієї резонансної справи.

Додамо, що на захист сільського голови стала громада села.

Нагадаємо, Військова прокуратура Центрального регіону України спільно з Управлінням захисту економіки в місті Києві Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримали сільського голову Микулицької сільської ради Бородянського району Київської області під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 14000 доларів США (364 тисячі гривень у національному еквіваленті) 21 жовтня 2016 року.

Згадані кошти посадовець нібито вимагав від громадянина, який переселився з Донеччини, за передачу в оренду на 49 років земельної ділянки комерційного призначення площею 1,024 га. "Винагороду" Перевозник, за повідомленням військової прокуратури, отримав через посередника, яким виявився сином секретаря згаданої сільської ради.

Керманичу Микуличів повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди у великому розмірі) та клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з відстороненням від посади. Досудове розслідування проводили у слідчому відділі військової прокуратури Центрального регіону України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

 

Коментарі