“СтопКор” підтримав безстрокову акцію проти видобутку піску на Херсонщині

Активісти херсонського осередку "Стоп корупції" підтримали та приєднались до безстрокової акції протесту низки громадських організацій міста проти незаконного видобутку піску у Каховському водосховищі.

Борці з нелегалами у такий спосіб хочуть привернути увагу громадськості та правоохоронців регіону до проблеми протиправного знищення природних надр та збагачення зловмисників на екосистемі України. Подробиці повідомив голова херсонського осередку "Стоп корупції" Олександр Керецман.

"Напередодні представники херсонського осередку "Стоп корупції" спільно з бійцями Української Добровольчої Армії, "Правим Сектором", ГФ "Ніхто Крім Нас" та "Українське Козацтво" зупинили незаконне вимивання піску в Каховському водосховищі. Ми з колегами з громадських організацій-однодумців засікли плавзасіб, з якого вивантажували пісок на вантажівки. За цією точкою ми спостерігаємо давно, неодноразово звертались із відповідними заявами та доказами злочину до правоохоронних органів, однак жодної реакції не дочекались.

Ще у вересні 2016 року під час відпочинку разом з сім'єю на узбережжі річки Дніпро біля села Кринки я помітив т/х "Віргінія" (Virginia), яка курсував на рейді зазначеного населеного пункту і здійснював незаконний видобуток піску. Місцеві жителі мені розповіли, що вказаний процес відбувається кілька разів на тиждень протягом останнього часу.

Нами встановлено, що т/х "Віргінія" (Virginia) належить ТОВ "Дніпро-промресурс" (код ЄДРПОУ 35281527). Реєстровий номер: SRU020531, прапор Україна, порт приписки Київ, тип судна – суховантажне, 1960 року побудови, номер проекту 414А, внутрішнього району плавання. Зазначений плавзасіб згідно з вимогами чинного законодавства України в сфері судноплавства не може бути використаний в процесі видобування піску.

Враховуючи це, я просив правоохоронців провести перевірку вказаних фактів на наявність складу злочину,відповідно до статті 240 Кримінального кодексу України. Зупинити злочинну діяльність ми змогли лише зараз", – розповів голова херсонського осередку "Стоп корупції" Олександр Керецман.

 

Інші новини

Коментарі