“СтопКор” підтримав акцію проти знищення Совських ставків

Мешканці Голосіївського та Солом’янського районів Києва провели мітинг проти знищення Совських ставків. Місцева громада запросила «СтопКор», аби ті приєднались до акції та дали розголос цій ситуації. Подробиці розповіли журналісти проекту.

«Совські ставки – унікальна історична місцевість, мальовничий каскад озер з багатющою природою. Але це ласий шматок для забудовників, які планують побудувати на місці озер житловий комплекс. Мешканці надзвичайно обурені та готові до останнього  захищати пам’ятку природи. Активісти та знімальна група «СтопКору» познайомились із мітингарями та перейнялися їхньою проблемою.

Прийшли на захід і представники забудовника разом з тими мешканцями, які, начебто, підтримують його дії. За їхніми словами, забудовник має намір відновити власним коштом декілька озер, а на місці інших побудувати школу, магазин та інші важливі об’єкти інфраструктури. Громада стверджує, що це неправда, що за проектом озера будуть знищені майже повністю, а забудовника підтримують виключно ті люди, які отримують від нього гроші. Між сторонами конфлікту виникла суперечка, яка мало не дійшла до бійки», – розповіли журналісти «СтопКору».

Були присутні депутати Київради, зокрема Сергій Гусовський та Володимир Назаренко. Вони також виступили на стороні місцевих мешканців та запропонували свою допомогу у вирішені питання. За їхніми словами, донести вимоги громади до Київради – цілком реально, а міський бюджет має подужати програму очищення всього каскаду озер.

«СтопКор» має намір розібратися в цій ситуації, та триматиме зв’язок із представниками громади, аби й надалі висвітлювати проблему забудови Совських ставків.

Коментарі