“СтопКор” підтримав акцію протесту проти будівництва житлового комплексу впритул із Голосіївським лісом у Києві

Активісти "Стоп корупції" вийшли на підтримку акції протесту жителів Голосієва проти будівництва житлового комплексу по вулиці Потєхіна, 9 впритул до НПП "Голосіївський ліс". На території колишньої військової частини №Е6642 компанія "Bergen" планувала звести 13 27-поверхових будинків.

"Наприкінці серпня ми отримали відповідь від Державної архітектурно-будівельної інспекції, що у дозвіл на проведення будівельних робіт по вулиці Потєхіна зупинено. Однак ми зафіксували рух будівельної техніки на майданчику. Окрім того, у ході робіт забудовник під шумок прихопив собі частину Голосіївського лісу. Ми вимагаємо повернення цій території первісного вигляду. У лісу водяться рідкісні "червонокнижні" тварини, є унікальні рослини.

Фактично, з процесом щільної забудови району  природний парк опинився у котлі, з усіх сторін його оточують висотки. Таке сусідство шкодить природі та екології, а спроби бізнесменів прибрати до рук частину лісу обурюють", – передають слова місцевих жителів активісти "Стоп корупції".

"В активістів на руках відповідь від ДАБІ про зупинення будівельних робіт на цій ділянці, а також лист від Департаменту земельних ресурсів КМДА, де йдеться про те, що відповідно до земельного кадастру ця територія площею 4487, 4 кв м обліковується за військовою частиною і жодних рішень за поданням департаменту у КМДА про відведення земельної ділянки не ухвалювали", – розповіли активісти "Стоп корупції".

"Ми домовилися з місцевими жителями, що разом посадимо нові дерева на місці знищених забудовником", – додали активісти проекту.

 

Інші новини

Коментарі