“СтопКор” підтримав акцію мешканців гуртожитків МВС

Активісти "Стоп корупції" підтримали акцію мешканців гуртожитків, які перебувають на балансі Міністерства внутрішніх справ. Люди просили очільника відомства міністра Авакова дати дозвіл на передачу гуртожитків у комунальну власність. Це дасть можливість людям приватизувати житло.

Подробиці повідомили активісти проекту.

"Люди прийшли на прийом до міністра Авакова, щоб він надав дозвіл на передачу гуртожитку в комунальну власність, що дозволить мешканцям приватизувати квартири гуртожитку по вулиці Стуса. Цей гуртожиток перебуває на балансі МВС, а кімнати були надані сім'ям правоохоронців.
До акції приєднались люди із гуртожитку з вулиці Північна, 2д. У них аналогічне питання до міністра", – розповіли активісти "Стоп корупції".

"Громадян прийняв заступника міністра МВС Олександр Расюк, який пообіцяв повідомити очільнику відомства про дану проблему та пообіцяв направити запити в контролюючі органи, які займаються цими. Надалі, за словами урядника, буде створена робоча група", – розповіли про результати акції активісти проекту.

Нагадаємо, раніше мешканці столичних гуртожитків МВС на Стуса, 7 та Північній, 2 Д звертались у громадську приймальню "Стоп корупції" по допомогу.

"Жителі гуртожитку на Василя Стуса, 7, колишні правоохоронці, які понад 20 років проживають у будівлі. Сам гуртожиток перебуває на балансі Міністерства внутрішніх справ. Люди просять захистити їхнє законне право на квадратні метри. До нас мешканці гуртожитку звернулись у відчаї. За їхніми словами, вони опинились на межі виселення. Їм відмовляють у приватизації житла. Хоча за законом після стількох років вони мають право приватизувати свої оселі", – нагадують активісти "Стоп корупції".

Коментарі