“СтопКор” підозрює суддю у затягуванні справи для виселення жителів гуртожитку у Вишневому на Київщині

Суддя Господарського суду Київської області може навмисно затягувати розгляд справи щодо спроби приватної фірми виселити жителів гуртожитку у Вишневому на Київщині. Такі припущення висловили активісти «Стоп корупції», які слідкували за попереднім засіданням суду.

«Сторони подали клопотання щодо залучення сторін по справі. Після нарадчої судді вирішили тимчасово зупинити судовий процес до моменту вирішення справ, які нараді перебувають у Києво-Святошунському районному суді. Фактично процес, на нашу думку, затягується для того, щоб був час на виселення людей з гуртожитку», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, активісти проекту почали слідкувати за справою навколо спроби виселити жилетів гуртожитку у Вишневому ще у січні цього року. За даними «СтопКору», представники ТОВ «Черемшина 2012» хочуть виселити мешканців гуртожитку у Вишневому нібито через закінчення терміну дії договору та борги людей. Про це вони повідомили активістів «Стоп корупції», які навідались до ТОВ «Черемшина 2012» за роз’ясненнями.

 

«Поспілкувалися з представниками ТОВ «Черемшина 2012» та взяли коментар у їхнього юриста. Представники виправдовуються, що у мешканців гуртожитку закінчився строк договорів оренди та є борги, тому їх виселяють. Виселення без відповідних судових рішень ніяк не коментують.

Мешканці гуртожитків написали декілька заяв про вчинення злочину. Приїхав Валерій Євтушенко начальник Києво-Святошинського відділу поліції, пообіцяв взяти ситуацію на контроль, коментар не дав, посилаючись на прес-службу. На заході були присутні приблизно 20 мешканців гуртожитків, активістів», – розповіли про результати активісти «Стоп корупції».

Додамо, що у Вишневому керівники товариства приватної форми власності перевело місцевий гуртожиток у нежилий фонд і хочуть виселити 2 тисячі мешканців.

«Люди проживають у гуртожитку понад 8 років і мають право приватизувати свої кімнати. Утім, товариство приватизувало будівлю і перевело її у нежитловий фонд і тепер людей пробують виселити з їхній осель і залишити просто неба. Ошукані жителі звернулись до нас по допомогу. Ми плануємо звернутись до міської ради Вишневого, щоб з’ясувати, як приватній компанії вдалось провернути аферу з гуртожитком», – додали активісти «Стоп корупції».

Коментарі