“СтопКор” підловив представника управління захисту економіки на Житомирщині на порушенні правил зберігання зброї

Працівник Коростенського управління захисту економіки ГУ НП у Житомирській області Анатолій Фещук зберігає бойові набої прямо на робочому столі у кабінеті. Цей факт під час візиту до управління зафіксували активісти "Стоп корупції". Правоохоронець не лише порушує правила зберігання зброї, а й може у такий спосіб морально тиснути та залякувати відвідувачів. У цьому впевнені представники проекту. 

"На зауваження наших колег про неналежне зберігання боєприпасів, правоохоронець спочатку усе заперечував, а потім сховав патрон у кишеню та втік з кабінету. За нашими даними, це був набій від автоматичної зброї калібру 5:45, 7:62. Уже наступного дня ми заїхали до слідчого в Коростенський райвідділ поліції. До того самого управління захисту економіки.

До нас прийшов заступник начальника Коростенського райвідділу поліції, почав нас запевняти, що цей співробітник не працює під його керівництвом, а підпорядковується центральному департаменту захисту економіки. І також сказав, що цей слідчий нещодавно переїхав у відділок (а саме Коростенський).

 

Ми написали заяву з вимогою провести перевірку та експертизу набоїв. А також усі необхідні оперативно-слідчі дії. Окрім того, просимо, щоб усім правоохоронцям у цьому райуправлінні нагадали про правила поводження зі зброєю, її зберігання, а також відповідальність за порушення перед законом", – розповіли активісти "Стоп корупції".

 

Коментарі