“СтопКор” перевірив, як “захищають” викривачів корупції у лікарні Покровська

У Покровську Донецької області відбулось засідання виїзної комісії міської влади щодо фактів корупції у центральній лікарні. Журналістам «СтопКору» вдалося пересвідчитись на власні очі, як саме «захищають» викривачів корупції.

Нагадаємо, що за фактами корупції у Центральній Покровській районній лікарні шість лікарів звернулись до правоохоронних органів і міської влади. Але розпочаті у зв’язку з цими зверненнями перевірки фактично призвели до звільнення лікарів-викривачів. На вимогу депутатів Верховної Ради комісія зібралася в лікарні повторно. Активістам «СтопКору» вдалося потрапити на це засідання. З камер спостереження можна побачити, як до пана Шутька виходили присутні на комісії. Після перемовин комісія почала захищати й навіть виправдовувати головлікаря, причому за його підказками.

Тим часом, журналісти «СтопКору» дослідили декларацію головного лікаря. Виявляється, до неї пан Шутько чомусь не вніс підприємство, бенефіціаром якого він є – ТОВ «Медікал Адванс», засноване у вересні 2016 року. Але члени комісії не звернули жодної уваги на невнесення відомостей у декларацію і без жодної фактичної перевірки порушень завершили засідання.

Зазначимо, що наказом міського голови Покровська на проведення виїзної комісії було встановлено кінцевий термін засідання – 7 лютого. Станом на кінець березня обіцяне продовження цієї комісії так і не відбулося. Проте у відповідь на запит лікарів міський голова Покровська надав фіктивний висновок про проведення перевірки, підписаний навіть тими учасниками комісії, які були відсутні на виїзному засіданні.

Подробиці дивіться у власному розслідуванні журналістів «Стоп Корупції».

Коментарі