“СтопКор” перевірить, що саме планують збудувати на вулиці Миколайчука на Березняках у Києві

По вулиці Миколайчука на столичних Березняках у Києві планують звести заклад громадського харчування популярної мережі. Про це стало відомо активістам "Стоп корупції" після того, як до них звернулись місцеві жителі, які занепокоєні через майбутнє будівництво і хочуть переконатись, що під їхніми будинками не виросте чергова висотка. 

Забудовник запевняє громаду, що будівля буде одноповерховою, а навколо неї проведуть благоустрій території та зроблять паркову зону й дитячий майданчик за власні кошти.

Подробиці розповіли правозахисники "Стоп корупції".

"Тут, на Березняках, планують побудувати одноповерховий "МакДональз" на вул. Миколайчука. Місцеві мешканці просять юристів "Стоп корупції" перевірити, чи дійсно на цьому місці буде зведений "МакДональдз", а не чергова багатоповерхівка. На листівках автори яскраво обмалювали, якою буде користь для району із появою ресторану мережі.

Компанія "МакДональдз" є прикладом соціально-відповідального бізнесу, проте ми хочемо розібратись, чи бува березняківців не ошукають і не побудують замість бістро ТЦ або ЖК", – розповів голова правозахисного блоку "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

Інші новини

Коментарі