“СтопКор” передав нові докази порушень з боку піщаних браконьєрів з великої точки у Києві

Активісти ГО "Стоп корупції" та ГО "Демократичний контроль" передали до прокуратури Дарницького району та водної поліції Києва матеріали, які свідчать про відсутність спеціальних дозволів на користування надрами з метою видобування піску на акваторії річки Дніпро у Голосіївському районі Києва.

У відповідному клопотанні активісти просять врахувати нові обставини у розслідуванні справи про незаконну діяльність з видобутку, складування та реалізацію піску з боку ТОВ "Мостобуд" та ТОВ "Собі" по вулиці Промисловій, 4 у Голосіївському районі Києва.

"Ми передали правоохоронцям копію відповіді з Державної служби геології та надр України про відсутність спеціальних дозволів на користування надрами з метою видобування піску на акваторії річки Дніпро у Голосіївському районі Києва", – зазначили громадські активісти.

Додамо, що напередодні суддя Дарницького районного суду Києва відмовила в задоволенні клопотання про арешт техніки (двох земснарядів) ТОВ "Мостобуд, компанії, яка проводила нелегальний видобуток піску в акваторії Дніпра. Підприємці, за даними "СтопКору", незаконно намивали та складували пісок.

Команда ГО "Стоп корупції" спільно з представниками ГО "Стоп нелегал" та "Демократичний контроль" вимагає ліквідації точки та арешту техніки й видобутого піску.

 

Інші новини

Коментарі