“СтопКор” передав меру Львова Садовому колективне звернення щодо незаконного будівництва у місті

Активісти "Стоп корупції", які проводили у Львові громадський контроль об'єктами незаконного будівництва, передали колективне звернення з проханням втрутитись у ситуацію міському голові Андрію Садовому. Під документами представники проекту зібрали понад сто підписів від місцевих жителів.

"Поспілкувалися з Євгеном Бойком – керівником департаменту міського голови Львова – обговорили проблемні питання незаконного будівництва у Львові та бездіяльності правоохоронців та контролюючих органів, передали та зареєстрували колективне звернення", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Зазначимо, активісти "Стоп корупції" проводять громадський моніторинг низки будівельних об'єктів у Львові. Перевірку здійснюють у рамках нового напрямку роботи проекту – руху "За законні будівництва".

"Ми отримали цілу серію звернень стосовно фактів порушень від місцевих жителів щодо низки будівельних об'єктів у Львові та скарги на роботу посадовців ДАБІ й департаменту містобудування, управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради. Ми перевірили інформацію та знайшли порушення будівельно-архітектурних норм, докази самовільного будівництва на незаконно привласнених земельних ділянках, будівництво цілого житлового комплекту на території для соціально-побутової інфраструктури", – розповіли активісти "Стоп корупції" зі Львова.

Додамо, що громадська організація "Стоп корупції" запустила новий безпрецедентний рух "За законні будівництва". У планах ініціатора проекту та очільника ГО "Стоп корупції" Тараса Лилика пошук разом із командою скандальних об'єктів, доведення незаконності будівництва та зупинення протиправних дій забудовників.

У рамках ініціативи команда проекту уже викрила низку незаконних будівельних об'єктів в історичному центрі Києва та у Київській області.

 

Інші новини

Коментарі