“СтопКор” отримав докази фактів корупції серед керівництва “Укрпрофоздоровниці”

Активісти "Стоп корупції" отримали свідчення колишнього працівника ПрАТ "Укрпрофоздоровниця", який повідомив про корупційні дії з боку керівництва підприємства. Чоловік звернувся до представників проекту під час акції під стінами установи. Подробиці повідомили правозахисники "Стоп корупції".

"Ми поспілкувалися з колишнім працівником оздоровниці. Чоловік повідомив, що Микола Субота, голова правління ПрАТ, лише виконавець розпоряджень правління "Укрпрофоздоровниці" та саме загальні збори ухвалюють протизаконні рішення", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, раніше "СтопКор" неодноразово приходив в оздоровницю по коментар голови правління товариства. Представники проекту планували дізнатись у керманича про численні факти корупції та низку звільнень в оздоровниці, а також джерела незаконного збагачення Суботи.

"Посаду голови правління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Микола Субота отримав у 2011 році. А 2013-го він купує розкішні апартаменти в "Новопечерських липках" на 146 кв м вартістю 500 – 700 тисяч доларів. Вже наступного року у його тестя з’являється будинок в центрі Сум, а в 2015-му Микола Субота купує 16 соток в елітному передмісті столиці – Стоянці та розпочинає будівництво котеджу! І це на зарплату 10-12 000 грн", – розповіли активісти.

"Поки українські оздоровниці занепадають, голова правління Микола Субота, налагодивши корупційну систему збору хабарів, набиває кишені, обідає омарами по 5000 грн і катається на елітні курорти", – додали стопкорівці.

Інші новини

Коментарі