“СтопКор” оприлюднив відео нападу на активістів проекту через незаконне будівництво у Гатному на Київщині

На активістів "Стоп корупції" під час проведення громадської приймальні у селі Гатне Києво-Святошинського району Київської області напала група невідомих осіб. Чоловік завдали тілесних ушкоджень двом правозахисникам проекту, пошкодили дорогу техніку та повалили намет проекту.

"Напад та побиття громадських активістів у с. Гатне відбувався

під час моніторингу незаконних забудов. Нашому правозахиснику Антону Клітному розбили лице, сильне розсічення підборіддя. Намет "Стоп корупції" пошкоджений. Це реакція на громадську приймальню з боку бандитів, які представились співробітниками відділу продажу ЖК "Family". Наші активісти залишаються на місці, викликали поліцію і "швидку".

До ГО "Стоп корупції" звернулись місцеві мешканці Гатного. Правозахисники і юристи з’ясували, що на 15-му кілометрі автошляху Київ-Одеса, в межах села Гатне знаходиться земельна ділянка площею 15 га та відноситься до категорії особливо цінних земель. Факт особливої цінності земель підтверджено рішенням суду. Товариство з обмеженою відповідальністю "АДС", Товариство з обмеженою відповідальністю "Граніт-2000" і Тихорська Тетяна Іванівна вирубують сад і будують на особливо цінних землях торговий центр і житлові будинки.

У межах боротьби з незаконними забудовами правозахисники "СтопКору" вже приїжджали до Гатного, проводили моніторинг. Але такої звірячої  реакції на мирних правозахисників ніхто не очікував. Постраждалий направлений на експертизу щодо тілесних ушкоджень, заяву до поліції написали. Нападники та їхні "хазяї" мають понести покарання за законом!", – розповів деталі стопкорівець Богдан Хмельницький.

Подробиці у сюжеті.

 

Інші новини

Коментарі