“СтопКор” оголошує про початок співпраці із засновниками системи “Є-data” та сервісу “Пошуково-аналітична система 007”

Громадська організація "Стоп корупції" стала офіційним партнером засновників системи "Є-data" та сервісу "Пошуково-аналітична система 007".

Про початок співпраці оголосили представники сервісів на своїх сторінках у соцмережі.

"Гарна новина! До наших яскравих партнерів приєдналася ГО "Стоп корупції".

Це – неприбуткова незалежна організація, що проводить журналістські розслідування і правозахисну діяльність з метою запобігання зловживанню владою, протидії корупції та сприяння демократичним перетворенням в Україні. Якщо вам відомо про факт корупції, але ви не знаєте, що робити далі – журналісти "Стоп корупції" допоможуть добитися справедливості. Кожну скаргу будуть опрацьовувати кваліфіковані юристи, за кожним фактом буде звернення до правоохоронних органів.

А ми хочемо наголосити, що залишилося менше місяця, щоб взяти участь у "Регулярному національному конкурсі журналістських розслідувань та аналітичних досліджень "Є-Розслідування".

Конкурс, що вже набув широкої популярності серед провідних журналістів та громадських активістів України, проводиться вчетверте. Мета Конкурсу – популяризація відкритих даних у сфері публічних фінансів.  Умови конкурсу можна подивитися тут: http://www.007.org.ua/contest/5/rules

Ініціатори події – засновники системи "Є-data" та сервісу "Пошуково-аналітична система 007". Призовий фонд становить 100 тис. грн, включно з цінними подарунками від партнерів заходу (дрони та професійні диктофони). Електронна адреса для подання робіт: [email protected]", – ідеться у Фейсбуці сервісів.

 

Коментарі