Активісти "Стоп корупції" навідались за адресами офіційного місця проживання чиновника з оточення злочинного режиму Януковича, а нині директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Кураса НАН України Олега Рафальського.

За однією адресою "теплу" зустріч  представникам проекту влаштувала дружина брата скандального посадовця, за другою активістів зустріли орендатори приміщення.

Додамо, що активісти "Стоп корупції" вимагають звільнення Олега Рафальського з посади директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Кураса НАН України. Журналісти проекту наполягають, що людині з близького оточення президента-утікача Януковича не місце в науковій установі. За даними стопкорівців, Рафальський із братом засвітився в скандалах навколо незаконного привласнення землі у Київській області, зокрема, мисливських угідь.

У 2008-2010 роках Рафальський був першим заступником керівника секретаріату фракції Партії регіонів в Раді. У 2006-2007 роках обіймав посаду заступника керівника апарату прем'єр-міністра Віктора Януковича. До цього був керівником головного управління з питань внутрішньої політики Адміністрації президента при Леоніді Кучмі. Окрім того, прізвище Рафальського фігурувало у гучних скандалах навколо привласнення мисливських угідь. Так у 2011 році він отримав у користування 5,2 га лісу на території Ірпінської міської ради Києво-Святошинського р-ну.

Подробиці на відео.

 

Коментарі