“СтопКор” навідався до прокуратури Житомирщини через настирливі спроби прокуратури арештувати врожай

Чергова спроба арештувати врожай агрокомпанії "Троянівське" на полі та на елеваторі обурила селян, які звернулись до "Стоп корупції". Тричі суд відмовляв слідчому у клопотанні арештувати врожай кукурудзи та техніку. Утім прокуратура вчетверте намагається через суд арештувати врожай на полі та не дати можливість аграріям зібрати кукурудзу. 

"СтопКор" підтримав пайовиків Житомирщини, які протестують проти втручання районної прокуратури в господарську діяльність підприємства та намагання блокувати роботу ПСП "Троянівське" зі збору врожаю. Адже люди розуміють – якщо арештувати врожай – підприємство не зможе вчасно розрахуватись за паї!

"Така позиція прокуратури – це чергова спроба рейдерського захоплення підприємства. Адже раніше рейдери вже намагались захопити підприємство через Єдиний державний реєстр та зупинити техніку в полі", – розповідають учасники акції.

Команда "Стоп корупції" разом з пайовиками провела акцію протесту під будівлею прокуратури Житомирської області. Учасники акції вимагали припинити блокування збору врожаю. Власники паїв просили правоохоронні органи захистити їх від свавілля прокуратури.

"Арешт врожаю – це злочин перед селянами, адже наслідком буде невиплачена вчасно орендна плата за паї!" – передають правозахисники позицію власників паїв.

Стопкорівці зайшли до обласної прокуратури та поспілкувались із  виконувачем обов'язків прокурора області, а також з начальником слідчого відділу обласної прокуратури.

"За результатами зустрічі прокурори пообіцяли витребувати матеріали справи вже сьогодні та зробити перевірку дій слідчого та процесуального керівника", – розповідають стопкорівці з місця подій.

Нагадаємо, на ПСП "Троянівське" на Житомирщині було реалізовано кілька рейдерських атак з підробкою документів, несанкціонованим втручанням до ЄДР та зупиненням техніки. Команда "СтопКору" продовжує стежити за ситуацією навколо рейдерських нападів та збору врожаю кукурудзи на Житомирщині.

Коментарі