“СтопКор” навідався до прокуратури Дніпровського району Києва через рейдерське захоплення дитсадка на київській Русанівці

Активісти "Стоп корупції" завітали до прокуратури Дніпровського району Києва через рішення Київради про передачу в оренду приватній фірмі дитячого садка № 220 по вулиці Плеханова на столичній Русанівці.

У відомстві спочатку вдавали, що на в курсі справи, а потім зазначили, що не отримували жодних звернень з цього приводу ані від міських депутатів, ані від районної РДА. Подробиці повідомив журналіст Сергій Медяник.

"Попри численні заяви з боку представників депутатського корпусу про те, що вони нібито звертались до прокуратури району через рішення про передачу дошкільного навчального закладу в оренду, у відомстві повідомили, що жодних заяв не отримували. Окрім того, у прокуратурі запевнили, що до них не звертались і представники районної адміністрації. Ми разом із представниками ініціативної групи з батьків дітей району та місцевих жителів відвели прокуратурі тиждень на те, щоб розібратись у ситуації", - розповів журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Також активісти та жителі Русанівки навідались до районної адміністрації, очільник району втік від візитерів та заховався у туалеті. Додамо, що за даними "СтопКору", дитячий садочок на Плеханова без погоджень та обґрунтувань рішенням Київради передали в оренду приватній компанії. Журналісти проекту припускають, що на місці дошкільного навчального закладу у районі хочуть звести висотку.

Коментарі