“СтопКор” навідався до керівника “Укрпрофоздоровниці” Миколи Суботи

20.03.2017 14:39

Активісти "Стоп корупції" навідались до  ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" за коментарем голови правління товариства Миколи Суботи. Представники проекту планували дізнатись у керманича про численні факти корупції та низку звільнень в оздоровниці, а також джерела незаконного збагачення Суботи.

"Посаду голови правління ПрАТ "Укрпрофоздоровниця" Микола Субота отримав у 2011 році. А 2013-го він купує розкішні апартаменти в "Новопечерських липках" на 146 кв м вартістю 500 – 700 тисяч доларів. Вже наступного року у його тестя з’являється будинок в центрі Сум, а в 2015-му Микола Субота купує 16 соток в елітному передмісті столиці – Стоянці та розпочинає будівництво котеджу! І це на зарплату 10-12 000 грн",  – розповіли активісти.

"Поки українські оздоровниці занепадають, голова правління Микола Субота, налагодивши корупційну систему збору хабарів, набиває кишені, обідає омарами по 5000 грн і катається по курортах", – додали стопкорівці.

До активістів вийшов заступник Суботи з економічних питань та повідомив, що керівник перебуває у відпустці.

Нагадаємо, команда проекту готує звернення до правоохоронних органів і контролюючих інстанцій. Активісти оприлюднили факти причетності Суботи до знищення Сумського рафінадного заводу. А найближчим часом покажуть відео нерухомості очільника "Укрпрофоздоровниці" вартістю у мільйон доларів.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X