“СтопКор” нагадав поліції та прокуратурі Житомирщини про рейдерське захоплення землі у районі

Активісти "Стоп корупції" навідались до поліції та прокуратури Олевського району що на Житомирщині через справу про рейдерство земель під пасовиська у районі. Приватна фірма нібито зі згоди та відома влади району серед ночі почала обробляти землі.

Активісти проекту уже звернулися з відповідними заявами про злочин до місцевої поліції та прокуратури та вирішили перевірити, як просувається розслідування справи.

"У райуправлінні поліції ми нікого з керівництва не застали на робочому місці. В прокуратурі та сама ситуація. Начальник прокуратури нічого не відповів, оскільки, за його словами, справу ще не внесли в ЄДРДР і в результаті процесуального керівника ще не призначили. За більш детальною інформацією сказав звертатись в обласну прокуратуру до прес-секретаря", – розповіли про результати поїздки активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, жителі Кишинської громади зі скаргами про захоплення землі звернулись до представників проекту під час відкриття в Олевському районі осередку "Стоп корупції".

" Звернулись мешканці Кишинської громади. Ми зустріли їх прямо в полі. Там вони пасуть худобу. Земля пайова. Але рейдери вночі переорали пасовище. Народ викликав поліцію. Менти, по-іншому не назву, навіть не прийняли заяву. Типу ідіть розбирайтесь в суд. Я побачив простих порядних ошуканих людей. Земля для них – найдорожче. Її нахабно вкрали за мовчазної згоди влади.

Мерія (тут громада вже об'єднана) дала дозвіл на виготовлення технічної документації на людських паях. Якомусь "Агро смарт холдингу", про який тут ніколи не чули. Мер не встиг втекти. Схопили його на вулиці. Каже, я тут ні при чому, це район! Кажемо, ходімо до голови РДА. Прийшли. Всім табором. Голова району давай спихати на мера. Я, мовляв, чаї з цими інвесторами не ганяю. Це все мерія. Зрештою, зробили очну ставку чинушам. На очах у громади. Спустили з небес до народу.

Змусили при людях набрати цих інвесторів (якогось Олександра) і сказати, що вони злочинці. Що без згоди з людьми справа не буде робитися. Поліція, зрештою, прийняла заяву. І мер разом з головою РДА її підписали. Незаконні дії припинені. Землю людям буде повернуто. День прожитий не даремно. Працюємо далі", – написав координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

 

Коментарі