“СтопКор” нагадав директору столичного крематорію Дашукову про припис ДАБІ

Активісти «Стоп корупції» провели акцію-нагадування про виконання припису ДАБІ щодо самовільного будівництва під маєтком очільника столичного крематорію Ігоря Дашукова у селі Рожни на Київщині. За документом, чиновник має припинити експлуатацію будинку. Якщо Дашуков добровільне не знесе незаконну будівлю, таке рішення може ухвалити суд. Подробиці повідомили журналісти проекту. 

Згідно з відповідями від 18.05.2018 року №‪10/10-52/1805/05 Державної архітектурно-будівельної інспекції України на звернення громадської організації «Стоп корупції» від 18.05.2018 №235 стосовно результатів перевірки у сфері містобудівної діяльності на об’єкті: «Незавершене будівництво житлового будинку із господарськими будівлями та спорудами по вулиці Зеленій, 5а у селі Рожни Броварського району Київської області» встановлено, що житловий будинок експлуатується без прийняття в експлуатацію в установленому законодавством порядку, чим порушено ч. 8 ст. 39 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», п. 12 Постанови Кабінету міністрів України від 13 квітня 2011 року № 461 «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів».

За результатами складеного Акту перевірки №Т-1605/1 надано Припис № С-1605/3 про усунення порушення вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил до 16.06.2018 року.

Відповідно, обґрунтовано можна вважати, що виконання робіт за зазначеною вище адресою відбувалось без оформлення дозвільних документів, а об’єкт є самовільним будівництвом.

Додамо, що журналісти «СтопКору» у ході розслідування з’ясували, що директор СКП «Київський крематорій» Ігор Дашуков живе у приватному будинку загальною площею у 330 квадратних метрів у селі Рожни на Київщині. Вартість маєтку сягає мільйона гривень. При цьому нерухомість, якою родина чиновника користується з 2012 року, внесена у декларацію як недобудова. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції».

За неправдиву інформацію у декларації Дашукову може загрожувати покарання у вигляді двох років ув’язнення.

На знак протесту проти приховування статків представники проекту провели акцію протесту під будинком Дашукова.

Зазначимо, Дашуков очолив крематорій нещодавно, перед тим три роки працюючи заступником директора. І напрацював – на «скромний» маєток у понад триста квадратних метрів. Зауважимо, що нинішня його зарплата складає 13 000 грн на місяць.

За декларацією директора маєток значиться як недобудований, тож оподаткуванню не підлягає.

Коментарі