У Вишгороді назріває криза через бездіяльність влади – активісти “СтопКору”

Активісти «Стоп корупції» під час сесії міської ради Вишгорода звернули увагу депутатського корпусу на проблеми міста та закликали до їхнього вирішення. Серед топ-питань: незаконне захоплення землі міського кладовища, нелегальне продовження будівництва ЖК «Ярославичі 2». Представники проекту виступили перед депутатами та поспілкувались із профільним заступником міського голови.

«Ми взяли участь у роботі сесії міської ради, де розглядалися питання забудови, захоплення землі та кладовища.

Ми взяли слово перед голосуванням депутатів для того, щоб донести свою думку й бачення проблематики.

Після сесії ми виїхали на дві проблемні точки, де відбулось захоплення землі, а наразі там просто незаконно вивантажують будівельне сміття.

Також поспілкувались із представниками компанії, яка раніше орендувала земельну ділянку, і запитали у них щодо звалища. Однак ніхто нічого пояснювати не мав бажання.

Також поспілкувались із профільним заступником міського голови Вишгорода щодо цих звалищ і запропонували йому спільними зусиллями привести ділянки у належний вигляд. Наостанок заїхали в поліцію та додали копії документів, які підтверджують факт незаконної забудови 4-го будинку ЖК «Ярославичі 2», – розповів правозахисник «Стоп корупції» Костянтин Варшавський.

«Не так все гарно, як малює місцева влада у Вишгороді – незаконне багатоповерхове будівництво в м-р Ярославичі 2, проти якого повстали місцеві мешканці, нелегальні пасажирські перевезення в напрямку Вишгород-Київ, відсутність земельної ділянки для здійснення поховань та відсутня відповідна санітарна зона, стихійне сміттєзвалище та ще багато чого... А чиновники говорять типу «все під контролем», – додав керівник правозахисного блоку «Стоп корупції» Ігор Бондарчук.

Зауважимо, що днями активісти «Стоп корупції» у рамках громадського моніторингу зафіксували незаконне будівництво у ЖК «Ярославичі 2» у Вишгороді на Київщині. За даними представників проекту, декларація на початок будівельний робіт 4 секції скасована.

«Ми виїхали на місце, щоб з’ясувати, чи є належні документи на ведення будівництва, оскільки є інформація, що на даний час скасували декларацію на початок будівельних робіт 4-ї секції. За нашими даними, ДАБІ області виписало припис про зупинення робіт.

Охорона зачинила ворота. Керівництво об’єкта не схотіло спілкуватися з активістами», – розповіли стопкорівці.

Представники проекту викликали на місце поліцію.

За даними з відкритих джерел, забудовник Ярославичі 2 – «ДБК-ЖИТЛОБУД». Житловий комплекс у Вишгороді Київської області є продовженням проекту індустріальної та індивідуальної серії будівництва у місті.

Комплекс складається з чотирьох сучасних 25-ти поверхових житлових будинків, які знаходяться по вул. Кургузова, 11А.

Коментарі