Представники чернівецького осередку "Стоп корупції слідкували за процесом волевиявлення під час виборів голови селищної ради с. Кам’янка Глибоцького району Чернівецької області. У ході моніторингу активісти виявили низку порушень виборчого законодавства з боку одного з кандидатів. Деталі повідомив представник чернівецького осередку "Стоп корупції" Валерій Аіріні.

"У ході голосування пройшла людина – Шмітт, яка має кілька кримінальних проваджень, одне з них за невиконання рішення суду, яке набуло законності. Окрім того дана особа, за невиконання рішення суду сплатила штраф в розмірі 16000 грн з державної скарбниці. Але ж до чого тут державні кошти, якщо кримінал скоїв Шмітт, окрім того на самих виборах чоловік стояв на вході у клуб та координував людей, підказував, де саме ставити галочки, а решта його поплічників підвозила людей на мікроавтобусах, де й проводили додаткові роз’яснення. Про це свідчать відеодокази, які у нас є.

Люди не розуміють, що цей же Шмітт захоче повернути собі кошти, які вклав у виборчих процес та купівлю гречки й на цьому не зупиниться.

Нас, представників "Стоп корупції", запросили, щоб ми слідкували за порядком та виявляли порушення. У процесі ми побачили справжнє обличчя людей, які називають себе п’ятидесятниками, це ті особи, які в одностайно підтримали Шмітта", – розповів деталі моніторингу процесу голосування стопкорівець Валерій Аіріні.

 

Коментарі