Активісти "Стоп корупції" провели попереджувальну акцію протесту під стінами стоматологічної клініки родини колишнього міліціонера Мухіна. Бізнесмени захопили та використовують медичне обладнання лікаря Саліме Караме, яке медик хотів передати у зону проведення АТО. Подробиці повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"Ми провели попереджувальну акцію під стінами клініки "Ідеале", яка належить родині екс-правоохоронця Мухіна, з вимогою повернути чуже медичне обладнання. У разі, якщо бізнесмени-рейдери не дослухаються до вимог, ми почнемо безстроковий протест під стоматологією на Дмитрівській. Ми також хотіли отримати коментар у дружини екс-міліціонера, утім, щойно вона побачила знімальну групу, втекла", – розповів журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Нагадаємо, активісти проекту вимагають у бізнесменів-захопників повернути незаконно привласнене майно, яке власним коштом придбав ліванець Салім Караме.

"Устаткування лікар планував передати для бійців АТО, однак після від’їзду на операцію за кордон, директорка клініки Наталя Мухіна разом із чоловіком, екс-міліціонером привласнили техніку. Попри тривалу боротьбу Саліма Караме за повернення його майна, родина рейдерів продовжує використовувати вартісне обладнання для власного незаконного збагачення", – нагадують обставини справи активісти проекту.

Додамо, що представники "Стоп корупції" неодноразово навідувались до стоматологічної клініки "Ідеале", в якій знаходиться арештоване поліцією медичне обладнання бізнесмена-іноземця Саліма Караме, яке незаконно використовується подружжям Мухіних, і вимагали повернути вкрадене.

Окрім того, активісти добились демонтажу усієї реклами клініки, яку подружжя Мухіних розмістили нелегально і доплачували за розміщення бордів голові ОСББ будинку, у якому розміщена стоматологія.

Зазначимо, раніше команда "Стоп корупції" організувала мітинг під будівлею Міністерства внутрішніх справ з вимогою до міністра Авакова провести об'єктивне розслідування у справі ліванця Саліма Караме.

 

Коментарі