“СтопКор” долучився до збору коштів на лікування хлопця на Донеччині

Активісти святогірського осередку "Стоп корупції" взяли участь у благодійному ярмарку "Ласуня". Акцію провели у місцевій школі для збору коштів на лікування хлопчика Руслана зі Слов'янська, який потрапив під потяг і отримав важкі травми.

Подробиці представники проекту повідомили у Фейсбуці.

"Благодійний ярмарок "Ласуня" став справжньою акцією милосердя. Мета акції – кошти, зібрані від продажу смаколиків, передати на лікування хлопчику Руслану зі Слов'янська.

Хлопець потрапив під потяг, зазнав важких травм і наразі потребує допомоги.

Ярмарок проводили на подвір'ї школи. Вітерець розносив запах смачної випічки. Все було, як на справжньому ярмарку – лунав гамір, жарти, учні запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Кожен клас вирізнявся своєю оригінальністю, всім хотілося привернути увагу до своєї продукції.

МІСІЯ ДОБРОЧИННОСТІ. 21 вересня в Святогірській школі відбулася благодійна ярмарка "Ласуня " , яка стала справжньою акцією милосердя . Мета акції - кошти , отриманні за продаж смаколиків передати на лікування хлопчику Руслану зі Слов'янська , який зазнав важких травм , потрапивши під потяг і наразі потребує допомоги. Ярмарок проводився на подвір’ї школи. Вітерець розносив запах смачної випічки . Все було, як на справжньому ярмарку - лунав гамір, жарти, учні запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Кожен клас вирізнявся своєю оригінальністю, всім хотілося привернути увагу до своєї продукції. Чого тільки тут не було ! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі (все виготовлене своїми руками або за допомогою батьків). До школи в той день завітали і співробітники національної поліції міста Слов'янська , які поспілкувались з учнями і розповіли , як уникати ситуацій , які загрожують життю та здоров'ю дітей. По завершені заходу отримані кошти від продажу смаколиків , а це 9тис.107 грн ., разом з щирими побажаннями скорішого одужання , були передані мамі Русланчика. Тримайся , хлопчик .

Posted by Стоп Корупція М.Святогірськ Україна on 21. september 2017. a.

Чого тільки тут не було! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі (все виготовлене своїми руками або за допомогою батьків). До школи того дня завітали й співробітники Національної поліції міста Слов'янськ, які поспілкувались з учнями й розповіли, як уникати ситуацій, які загрожують життю та здоров'ю дітей", – поділились враженнями активісти "Стоп корупції".

У ході ярмарку було зібрано 9 тисяч 107 гривень. Усю суму разом із побажаннями швидкого одужання передали мамі Руслана.

Інші новини

Коментарі