“СтопКор” добився реакції Київенерго з відключення електроенергії у столичному ТЦ, який захопили рейдери

У ПАТ "Київенерго" підготують письмову відповідь на звернення "Стоп корупції", а на початку наступного тижня дадуть відеокоментар щодо ситуації з вибірковим електропостачанням у ТЦ "Дарниця" на Харківському шосе у Києві. У цьому активістів проекту запевнили у прес-службі компанії.

Нагадаємо, за даними "СтопКору", підприємців, які на пристають на нові умови співпраці з особами, які шляхом підробки документів та рішення суду заволоділи будівлею торгового дому "Дарниця" на Харківському шосе у Києві, відключили від електропостачання. Про це у ході моніторингу ситуації дізнались активісти "Стоп корупції".

"Та частина будівлі, де розміщене "Сільпо" і всі магазини та офіси над ним на другому поверсі, не працюють! Ми пробували поспілкуватися з охороною, але вони на контакт не йдуть.

Порозпитували людей, чому не працює супермаркет, більшість з них говорять, що  у зв'язку з відключенням світла! Проте чітко видно, що на другому поверсі світло є! Окрім того, у будівлі працює аптека! Також працюють у звичному режимі офіси з іншої сторони будівлі!

Тобто це відключення світла, на нашу думку, спрямоване на паралізацію роботи окремих точок, серед них і "Сільпо".

Ми викликали поліцію, щоб з'ясувати, чому не працює супермаркет та частина магазинів та встановити осіб, які перебувають у будівлі! Поліція приїхала, їм ніхто не відчинив, правоохоронці сказали, що не мають права туди заходити, розвернулись і поїхали", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Додамо, що за даними "СтопКору", до захоплення будівлі торгового дому "Дарниця" причетна офшорна компанія, пов'язана зі скандальним суддею Вищого господарського суду України Артуром Ємельяновим.

 

Коментарі