“СтопКор” добився реакції Київенерго з відключення електроенергії у столичному ТЦ, який захопили рейдери

У ПАТ "Київенерго" підготують письмову відповідь на звернення "Стоп корупції", а на початку наступного тижня дадуть відеокоментар щодо ситуації з вибірковим електропостачанням у ТЦ "Дарниця" на Харківському шосе у Києві. У цьому активістів проекту запевнили у прес-службі компанії.

Нагадаємо, за даними "СтопКору", підприємців, які на пристають на нові умови співпраці з особами, які шляхом підробки документів та рішення суду заволоділи будівлею торгового дому "Дарниця" на Харківському шосе у Києві, відключили від електропостачання. Про це у ході моніторингу ситуації дізнались активісти "Стоп корупції".

"Та частина будівлі, де розміщене "Сільпо" і всі магазини та офіси над ним на другому поверсі, не працюють! Ми пробували поспілкуватися з охороною, але вони на контакт не йдуть.

Порозпитували людей, чому не працює супермаркет, більшість з них говорять, що  у зв'язку з відключенням світла! Проте чітко видно, що на другому поверсі світло є! Окрім того, у будівлі працює аптека! Також працюють у звичному режимі офіси з іншої сторони будівлі!

Тобто це відключення світла, на нашу думку, спрямоване на паралізацію роботи окремих точок, серед них і "Сільпо".

Ми викликали поліцію, щоб з'ясувати, чому не працює супермаркет та частина магазинів та встановити осіб, які перебувають у будівлі! Поліція приїхала, їм ніхто не відчинив, правоохоронці сказали, що не мають права туди заходити, розвернулись і поїхали", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Додамо, що за даними "СтопКору", до захоплення будівлі торгового дому "Дарниця" причетна офшорна компанія, пов'язана зі скандальним суддею Вищого господарського суду України Артуром Ємельяновим.

 

Інші новини

Коментарі