“СтопКор” дізнався, як у Глухові фірма скандального мера Терещенка заробляє гроші на опаленні комунальних закладів міста

Активісти "Стоп корупції" дізнались, чому для комунальних закладів у Глухові на Сумщині на 40 відсотків підняли вартість послуги з теплопостачання. Бюджетні установи серед них школи, педуніверситет та медичні установи опалюються місцевими котельнями, які нібито працюють на газу, однак на ділі – на твердому паливі, яке постачає підприємство міського голови Глухова Мішеля Терещенка. Подробиці справи повідомили активісти проекту. 

"За підвищеннями цін стоїть підприємство "Глухівський тепловий район" та його керівник Калоша. На підприємстві мотивують підвищення цін майже на сорок відсотків зростанням ціни на газ, на якому працюють місцеві котельні. Місто обслуговують 14 котелень, з них 9 працюють на твердому паливі. Але ціну формують з розрахунку, що нібито вони функціонують на газу.

Тверде паливо беруть на фірмі "Линенн оф Десна", яке належить меру Глухова Терещенку. Підприємство займається коноплями, а побічним продуктом виробництва є так звані пелети з відходів конопель. Ці брикети і постачають на котельні. Ними й опалюють, а вдають, що працюють на газу", – розповіли активісти "Стоп корупції".

За даними активістів, у мерії усю відповідальність скидають на заступницю Терещенка Демешеву, яка підписує відповідні розпорядження та була свого часу виконавчим директором на "Линенн оф Десна".

"Ми пікетували "Глухівський тепловий район" з вимогою до керівництва не брати участь у схемі з пелетами з відходів. Адже газом треба опалювати тоді, коли температура опускається нижче мінус десяти. А до того можна працювати на звичайному вугіллі", – розповіли активісти проекту.

Коментарі