“СтопКор” дізнався, як прокуратура Бердичівського району блокує збір врожаю

Команда "Стоп корупції" на звернення пайовиків ПСП "Троянівське" виїхала на зібрання власників паїв в с. Низгірці на Житомирщині. Пайовиків збирав слідчий та районна прокуратура для того, щоб опитати в межах кримінальної справи – через рейдерські атаки на врожай. 

Стопкорівці дізналися, що за ініціативи прокуратури справу передали з Бердичівського районного суду до Андрушівського суду, змінивши юрисдикцію без пояснення причин.

Слідчий повідомив, що районна прокуратура здійснює на нього тиск. Саме тому він подав заяву на арешт врожаю – на полі та на елеваторі, а також на земельні паї селян.

"Арешт врожаю та землі повністю заблокує господарську діяльність підприємства. Це зробить неможливим розрахунки підприємства з пайовиками та контрагентами", – повідомили "СтопКору" співробітники ПСП "Троянівське".

"Позиція прокуратури з блокування роботи підприємства порушує Наказ Президента щодо заборони втручання в господарську діяльність", – коментують юристи.

Натомість, зібравши пайовиків для опитування, жоден представник районної прокуратури не з'явився на зустріч з людьми.

"Пайовики обурені позицією прокуратури й слідства. Вони підтвердили слідчому, що поля засівали співробітники ПСП "Троянівське" на чолі з директором Русланом Коновалом. І саме вони мають збирати врожай. Власники паїв просили правоохоронні органи захистити їх від свавілля прокуратури", – повідомляють правозахисники "Стоп корупції" з місця подій.

Команда "СтопКору" продовжує стежити за ситуацією навколо рейдерських нападів та збору врожаю кукурудзи на Житомирщині.

 

Коментарі