“СтопКор” дізнався у прокуратурі Дніпровського району про хід справи щодо незаконного СТО на Райдужній у Києві

Справу про діяльність незаконного СТО по вулиці Райдужній, 60 у Києві найближчим часом передадуть до Господарського суду Києва. Про це активістам «Стоп корупції» під час особистої зустрічі повідомила заступниця керівника Дніпровської прокуратури.

«Сьогодні слідчий проводить обшук в нотаріуса та до кінця тижня проведе обшук в БТІ. На основі вилучених документів справу скерують до Господарського суду, по представництву прокурора, щодо повернення земельної ділянки на Райдужній у власність держави», – зазначили активісти «Стоп корупції».

Нагадаємо, у січні цього року власники незаконного СТО с автомийкою на вулиці Райдужній, 60 у Києві закрили автомийку та зняли усі вивіски. Про це у ході чергового громадського моніторингу дізнались активісти «Стоп корупції».

«Цього разу ми написали заяву та надали пояснення головному дільничному Дніпровського РВ з вимогою провести перевірку та скласти адмінпротокол за ст.164 КУпАП. Також ми поспілкувались з відвідувачами СТО та донесли їм інформацію про нелегальну підприємницьку діяльність, від якої вони можуть постраждати. Адже у разі будь-яких конфліктних ситуацій або пошкоджень авта власники нікому не зможуть пред’явити претензію, оскільки тут офіційно ніхто не працює», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Додамо, що активісти «Стоп корупції» викрили нелегальне СТО по вулиці Райдужній, 60 на київській Троєщині. За даними представників проекту, підприємці незаконно і самовільно займають земельну ділянку. Договір оренди на землю закінчився ще у 2010 році. На території бізнесмени встановили будівлю СТО та ще дві споруди. В одній з них розміщене кафе, яке функціонує без жодних дозвільних документів.

Коментарі