“СтопКор” дізнався, що скандальний колишній природоохоронний прокурор Києва володіє елітною нерухомістю в окупованому Криму

Родина колишнього очільника природоохоронної прокуратури Києва Вадима Гаєвого володіє елітною нерухомістю в окупованій Ялті. Апартаменти записані на дружину прокурора, їх здають в оренду, а податки сплачують окупаційній владі Криму. Про це у своєму Фейсбуці повідомив координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

"Нещодавно я писав про Вадіка Гаєвого. За часів Януковича працював грабіжником природи... тобто природоохоронним прокурором Києва. Напрацював собі на палац в Голосіївському лісі та масу іншого майна. Успішні підприємці за все життя стільки не встигають. А Вадік зміг. Невелике доповнення від одного з моїх читачів. У Гаєвого, як з'ясувалось, є ще елітна нерухомість в Ялті. Апартаменти у центрі міста. Оформлені на дружину. Здаються дорого, податки сплачують окупаційній владі. Такий от "упс". Переоформлені за російським законодавством. От це я розумію – успішний прокурор. А ви кажете...", – написав координатор "СтопКору" у своєму Фейсбуці.

Нагадаємо, раніше "СтопКор" дізнався, скільки на "захисті" природи заробив колишній очільник столичної природоохоронної прокуратури Вадим Гаєвий. У здобутку "скромного" чиновника із зарплатою, яка не дотягувала до 2 тисяч гривень, елітні маєтки у мажорних житлових комплексах області – Пуща-Водиця, Києво-Святошинський та Обухівський район, цілий замок у Голосіївському лісі, шикарні апартаменти та люксові авто. Про це йшлося  у випуску програми.

Додамо, "СтопКор" ініціює кримінальні провадження стосовно Вадима Гаєвого і всіляко сприятиме правоохоронцям у поверненні незаконно захопленої родиною Гаєвих землі та водних ресурсів державі й місцевим громадам.

Коментарі