“СтопКор” дізнався, що на директорі “Сапсан-Спорт” висить справа за нецільове використання боєприпасів

На власника стрілецького клубу «Сапсан-Спорт» Юрія Кізька відкрите кримінальне провадження щодо нецільового використання боєприпасів. Окрім того, Кізьку інкримінують нанесення збитків Міністерству оборони України.

Про це журналісти «СтопКору» дізнались у рамках розслідування про захват та нецільове використання земель Міноборони з боку керівництва клубу. Подробиці повідомила авторка сюжету Лілія Ткачук.

«Нам вдалося відкопати, що проти власника стрілецького клубу «Сапсан-Спорт» Юрія Кізька відкрите кримінальне провадження щодо нецільового використання боєприпасів. З військової прокуратури центрального регіону провадження передали в покуратуру міста Києва. Ми вже надіслали запити, щоб з‘ясувати всі деталі», розповіла журналістка «СтопКору» та авторка розслідування Лілія Ткачук.

Нагадаємо, у випуску програми журналістських розслідувань «СтопКор» журналісти показали, як учасників АТО, які захищали державу на передовій, а в цивільному житті облаштували спортивно-навчальний стрілецький комплекс «Купол», псевдогерої так звані ветерани звинувачують у рейдерському захопленні землі Міноборони. Ідеться про клуб «Сапсан», який, за даними «СтопКору», незаконно та не за призначенням використовує 13 гектарів території військового містечка у Броварах. Журналісти знайшли «героїв», які зводять наклеп на бійців АТО та підняли досьє одіозних генералів, причетних до сепаратистських акцій. Подробиці у соцмережі виклала авторка розслідування Лілія Ткачук.

«Всі ж знають стрілецький клуб «Сапсан», той, що в Броварах, і вважається олімпійською базою підготовки стрілків? Так от, його власник Юрій Кізько під прикриттям ватного Генерала- Палія, який за президентства Кучми очолював ГУР України, приватизував 1 га землі, яка належить МО. Чувак з 1993 року орендував тут стенди для стрільби. Тільки орендував 60 соток землі, а використовував 13 га і прекрасно все в нього було чудово. А тут повернулись легендарні Герої України з АТО Александр Порхун і Олег Рябченко вирішили орендувати землі, які ніби-то вільні і створювати здорову конкуренцію ватникам. Облагородили територію, траншейні доріжки зробили, комунікації підвели, ну все як належить. Але радянським офіцерам ой як це не сподобалось», написала раніше авторка розслідування Лілія Ткачук у своєму Фейсбуці.

Коментарі