“СтопКор” дізнався про спробу початку будівництва на місці скверу Героя України Шаповала

13.02.2018 14:17

На місце скверу імені загиблого Героя України, розвідника Максима Шаповала приїхала бурова машина, щоб зробити свердловини для проведення геологічної експертизи місцевості перед початком будівництва висотки. Про це стало відомо активістам "Стоп корупції".

"Приїхала бурова машина з метою зробити 4 свердловини. За словами представника виконавця робіт, це робиться з метою проведення геологічної експертизи місцевості щодо можливості будівництва багатоповерхової будівлі", – розповіли активісти "Стоп корупції", які виїхали на місце подій.

Нагадаємо, у листопаді 2017 року земельна комісія Київради підтримала рішення про скасування договору оренди на земельну ділянку на Повітрофлотському проспекті, де забудовник на місці скверу пам'яті Героя України Максима Шаповала хотів звести висотку. Проект рішення члени комісії передали на розгляд Київради, далі слово за депутатами. Про це із зали засідання повідомили активісти "Стоп корупції", які разом із місцевими жителями виступають на захисті скверу.

Додамо, активісти "Стоп корупції" спільно з жителями будинків на Повітрофлотському проспекті, 11/15 у Києві створили ініціативну групу для того, щоб відстояти сквер Максима Шаповала від знищення та забудови. Таке рішення активісти проекту ухвалили із жителями району після спільної акції протесту.

Додамо, ТОВ "Аргумент-ВВ" планував звести на місці скверу пам'яті Максима Шаповала на Повітрофлотському проспекті житловий будинок. Ділянку у 0,19 га компанія отримала в оренду на 25 років у 2004 році за часів міського голови Олександра Омельченка. Тоді на місці зеленої зони планували зробити торговельний центр. У забудовника немає відповідних дозвільних документів та погоджень. Про це після акції протесту жителів району проти знищення скверу названого на честь загиблого розвідника повідомив координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

Керівника спецназу розвідки, учасника спецоперацій АТО Максима Шаповала вбили напередодні святкування дня військової частини, яку він очолював. Основні версії колег – помста за "моторол" або російський слід.

Командир спецназу Головного управління розвідки – полковник Максим Шаповал загинув унаслідок потужного вибуху в автівці 27 червня 2017 року о 8:15 ранку в Солом'янському районі Києва

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X