“СтопКор” дізнався про новий скандал навколо ПрАТ “ЄВРАЗ Суха Балка”

Адміністрація ПрАТ "ЄВРАЗ Суха Балка" тисне на представників профспілкової організації. Ідеться про лідера первинного осередку Сергія Барабашука. На чоловіка тиснуть, залякують та переслідують. Про такі дії з боку керівництва рудника повідомив Михайло Волинець у своєму Фейсбуці.

"Продовжується тиск на профспілкового лідера первинного осередку ПрАТ "ЄВРАЗ Суха Балка" Сергія Барабашука з боку адміністрації підприємства. На нього морально тиснули, ламали фізично, і це у робочий час, на робочому місці. Нещодавно влаштували переслідування на машинах невідомими людьми – і це вже у вільний від роботи час. Адміністрація тисне на членів профспілки, яку очолює Сергій, аби вони виходили із членства, також усіляким способами налаштовують проти такого лідера, як Сергій.

Тепер вже адміністрація ПрАТ "ЄВРАЗ Суха Балка"  вирішила позбавити первинний осередок НПГУ ПрАТ "ЄВРАЗ Суха Балка" кабінету (що також є порушенням прав профспілок). Пояснюють, що будівля, де розташований кабінет, знаходиться в аварійному стані та потребує капітального ремонту, через те й вимушені закрити. Але до аварійного стану деякі доводять навмисно.

Дії адміністрації підприємства ПрАТ "ЄВРАЗ Суха Балка" все більше набувають неадекватності. Про це свідчить нещодавній випадок з журналістами 5 каналу, коли у них відібрали квадрокоптер під час зйомок, та ще й звинуватили їх у розхитуванні ситуації на підприємстві", – зазначив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець у соцмережі.

Додамо, Інтернет-ЗМІ Кривого Рогу сколихнула інформація про незаконне заволодіння технікою знімальної групи "Стоп корупції" з боку служби охорони шахти імені Фрунзе ПрАТ "ЄВРАЗ Суха Балка". Коптер, яким відеооператор "СтопКору" проводив зйомку у повітрі, здійснив екстрену посадку за територією підприємства. Проте охоронці забрали техніку та відмовляються її віддавати.

"Ми уже написали заяви про два злочини – незаконне заволодіння майном та перешкоджання професійній журналістській діяльності. Коптер і досі перебуває в охорони шахти ПрАТ "ЄВРАЗ Суха Балка".

Додамо, що знімальна група "СтопКору" перебувала на Дніпропетровщині у рамках підготовки розслідування щодо несанкціонованого видобутку руди на двох шахтах ПрАТ "Суха Балка".

 

Інші новини

Коментарі