“СтопКор” дізнався про мільйонні втрати для бюджету Житомирщини через землю

У Новограді-Волинському на Житомирщині бюджет міста та району недоотримав мільйони гривень через несанкціоноване використання землі. Ідеться про понад 6 тисяч гектарів, які неофіційно використовували для своїх потреб місцеві аграрії. Про це стало відомо активістам «Стоп корупції». 

«Керівництво районної та обласної адміністрації прибуло на засідання робочої групи в Брониківську сільську раду, на якому розглядали питання про передачу близько 300 га землі інвестору, який отримав усі дозвільні документи, уклав офіційний договір та сплачує податки належним чином згідно з вимогами чинного законодавства. Проти такого рішення виступили ті підприємці, які раніше без дозволів та відрахувань до бюджету використовували для своїх потреб наділи», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Районна та обласна влада провела інвентаризацію земель і з’ясувала, що тривалий час наділи використовували в темну та з порушенням цільового призначення.

«На нашу думку, усі охочі використовувати землю мають отримувати офіційні дозволи та сплачувати податки. Кошти мають іти на розвиток регіону, а не в кишені нелегальних бізнесменів», – додали активісти.

«Ми й надалі будемо слідкувати за розвитком подій у даній справі, а також будемо виявляти нелегалів та вимагати у правоохоронних органів притягувати до відповідальності таких осіб та підприємства», – зазначили у «Стоп корупції».

«Заступник голови РДА зазначив, що в адміністрації проводили ряд перевірок і зацікавлені в наповненні бюджету. Заступник губернатора Олексій Ясинецький додав, що в ОДА обов’язково дослідять це питання і розберуться», – резюмували у «Стоп корупції».

Коментарі