“СтопКор” дізнався прізвища власників російської фірми, яка працює у Києві

Серед власників компанії "Петер-Сервіс", фірми, яка, за даними WikiLeaks, сприяла стеженню за фізичними особами на території Росії та має київський офіс, був депутат Держдуми Андрій Скоч, який голосував за анексію Криму. Другий власник, Алішер Усманов, контролює російську мережу Вконтакте. Про це стало відомо журналісту "СтопКору" Сергію Медянику.

"Викликає великі сумніви, чому РНБО не заборонило діяльність цієї компанії на території України. Офіс фірми, під виглядом IT-контори працює у самому центрі столиці по вулиці Дмитрівській, 44 а", – зазначив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Нагадаємо, журналісти "СтопКору" знайшли київський офіс компанії "Петер-Сервіс", фірми, яка, за даними WikiLeaks, сприяла стеженню за фізичними особами. За інформацією порталу, "Петер-Сервіс" шпигує за людьми в Росії. "СтопКор" з'ясував, що контора має представництво у Києві та навідався за роз'ясненнями щодо виду діяльності. Подробиці візиту у Фейсбуці виклав координатор "Стоп корупції" Роман Бочкала.

"Портал WikiLeaks опублікував документи про петербурзьку компанію "Петер-Сервіс", яка, як стверджується, сприяла стеженню за фізичними особами в Росії. Обсяг даних, що надаються "Петер-Сервісом", був досить великий – від записів розмов до інформації про стільникові вишки. Ця контора була заснована в Санкт-Петербурзі в 1992 році. В пресі її пов'язують з ФСБ. Зараз в структурі "сервісу" працює понад 1000 осіб по всій Росії і, увага, Україні. Хто і за ким стежить в мордорі – мені байдуже. А от чим вони займаються в Україні – дуже цікаво! І дивно, чому компанія з таким профілем діяльності не потрапила під санкції.

"Стоп Корупції" розпочинає власне розслідування. Вже є перші результати. Знайшли офіс "Петер-Сервісу" на вул. Дмитрівський, 44а. Побачивши журналістів, керівництво сховалося. Розмови не вийшло. Але відповідати на питання все одно доведеться. Далі буде...", – зазначив у своєму Фейсбуці Роман Бочкала.

Команда "СтопКору" розпочинає власне розслідування та обіцяє розкрити усі подробиці у наступних випускає програми.

Владелец российской шпионской компании Петер Сервис, которая осуществляет разведывательную деятельность по адресу Киев, ...

Posted by Сергій Медяник on 21. september 2017. a.

 

 

Інші новини

Коментарі