“СтопКор” дізнався, коли у Хмельницькому запрацює басейн за 22 мільйони гривень

Басейн, який місту "подарували" за двадцять два мільйони гривень, запрацює не раніше листопада цього року. Для початку його роботи у Хмельницькій міській раді планують створити окреме комунальне підприємство та закупити дороге обладнання.

Про це активісти місцевого осередку "Стоп корупції"дізналися з публікації журналістів сайту "Є".

Більше року пройшло, як міський голова Олександр Симчишин в ефірі сайту "Є" повідомив, що міська рада погодилася взяти у забудовників басейн та сім квартир у рахунок пайової участі.

Для обслуговування басейну у міській раді вирішили створити чергове комунальне підприємство. Говорили про це кілька разів на різних нарадах і виконкомах, але підприємства і досі немає, ідеться у публікації.

На крайньому виконавчому комітеті Хмельницької міської ради вже виносили питання про створення такого підприємства, але знову щось пішло не так. Оте "не так" пішло через заступника міського голови Андрія Бондаренка.

"На виконком виносили питання про створення комунального підприємства, яке б обслуговувало басейн. Я запропонував відкласти це питання з двох причин. Перша – для того, щоб розглянути можливість приєднання басейну до іншого підприємства, щоб не множити комунальні заклади, а відповідно і посади, які будуть утримуватися коштом бюджету. Друга – для басейну треба докупити частину обладнання, тому я висловив думку, щоб його запропонували докупити підприємцю, який і передає басейн, а не за бюджетні кошти", – пояснив Андрій Бондаренко.

Зараз басейн знаходиться на балансі управління молоді та спорту. Але коли він запрацює і, головне, хто організовуватиме його роботу – невідомо. За попередніми даними, у міській раді планують запустити його в роботу не раніше листопада, резюмує авторка статті.

Коментарі