“СтопКор” дізнався, коли у ДФС розберуться з податковими боргами рейдерки часів міністра Присяжнюка Софієнко

Наступного вівторка у ДФС України нададуть відповідь на звернення "Стоп корупції" щодо несплати податків з боку агрорейдерки і бізнес-партнерки екс-міністра Присяжнюка Лесі Софієнко.

Про це активістами повідомили у департаменті комунікацій та зв'язків із громадськістю.

"Приїхали до ДФС України, щоб дізнатися результати нашого звернення щодо злісного ухилення від сплати податків Софієнко.

Спочатку нам прес-служба і департаменти відповідали, що будь-яке спілкування з ними лише через запити!

Але все-таки нам вдалося добитися, щоб до нас вийшов керівник департаменту комунікацій та зв'язків з громадськістю Лариса Донцова.

Нас запевнили в тому, що ми отримаємо відповідь на дане питання у вівторок! Обмінялися контактами", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Нагадаємо, влітку активісти "Стоп корупції" пікетували Державну фіскальну службу України через те, що у відомстві протягом двох місяців ігнорували інформаційні звернення від проекту щодо сплати податків партнерки колишнього міністра АПК Присяжнюка Лесі  Софієнко. Щоб привернути увагу фіскалів до одіозної поплічниці екс-урядника, активісти "Стоп корупції" провели акцію під стінами відомства.

Нагадаємо, партнерка Присяжнюка по захопленню агропідприємств по всій країні та привласненню держкоштів Леся Софієнко, за даними "СтопКору", продовжує справу свого патрона. Удова кримінального авторитета 90-х та її чоловік – екс-нардеп регіонал Володимир Пєхов пов'язані зі спробою привласнення потужного агрогіганта. За даними "СтопКору", Софієнко володіє компаніями в офшорній зоні та ухиляється від сплати податків в Україні.

Авторка розслідування Лілія Ткачук поспілкувалась із колишнім юристом Софієнко та викрила приголомшливі схеми, у яких фігурує бізнесвумен.

Коментарі