“СтопКор” дізнався, чому власники підприємства хочуть виселити людей з гуртожитку на Київщині

Представники ТОВ "Черемшина 2012" хочуть виселити мешканців гуртожитку у Вишневому нібито через закінчення терміну дії договору та борги людей. Про це вони повідомили активістів "Стоп корупції", які навідались до ТОВ "Черемшина 2012" за роз'ясненнями. 

"Поспілкувалися з представниками ТОВ "Черемшина 2012" та взяли коментар у їхнього юриста. Представники виправдовуються, що у мешканців гуртожитку закінчився строк договорів оренди та є борги, тому їх виселяють. Виселення без відповідних судових рішень ніяк не коментують.

Мешканці гуртожитків написали декілька заяв про вчинення злочину. Приїхав Валерій Євтушенко, начальник Києво-Святошинського відділу поліції, пообіцяв взяти ситуацію на контроль, коментар не дав, посилаючись на прес-службу. На заході були присутні приблизно 20 мешканців гуртожитків, активістів", – розповіли про результати активісти "Стоп корупції".

Додамо, що у Вишневому керівники товариства приватної форми власності перевели місцевий гуртожиток у нежилий фонд і хочуть виселити 2 тисячі мешканців.

"Люди проживають у гуртожитку понад 8 років і мають право приватизувати свої кімнати. Утім товариство приватизувало будівлю, перевело її у нежилий фонд і тепер людей пробують виселити з їхній осель та залишити просто неба. Ошукані жителі звернулись до нас по допомогу. Ми плануємо звернутись до міської ради Вишневого, щоб з'ясувати, як приватній компанії вдалось провернути аферу з гуртожитком", – додали активісти "Стоп корупції".

Коментарі