“СтопКор” через суд змусив прокуратуру відкрити кримінальне провадження проти начальника Чернівецької митниці Салагора

Шевченківській районний суд зобов'язав прокуратуру Чернівецької області відкрити кримінальне провадження стосовно начальника обласної митниці Миколи Салагора за фактом вчинення ним кримінального правопорушення передбаченого ст. 366-1, ч.1 Кримінального кодексу України (Декларування недостовірної інформації).

Про це повідомив керівник Чернівецького осередку ГО "Стоп корупції" Микола Петіченко. Копію судової ухвали активісти розмістив на своєму Фейсбуці.

Нагадаємо, що на початку 2017 року головний Микола Салагор видав фотоальбом своїх раритетних листівок. Проте згодом з'ясувалося, що митник протягом 2015-2016 років "забував" внести їх до своєї електронної декларації.

За підрахунками журналістів, вартість колекції може досягати майже 1,5 мільйони гривень. А річна зарплата Салагора становить трохи більше ніж 100 тисяч гривень на рік.

З цими фактами Микола Петіченко звернувся до прокуратури, але там на повідомлення громадського активіста не відреагували, тож зі скаргою на бездіяльність прокурора він звернувся до суду, який позовну заяву задовольнив у повному обсязі.

 

Інші новини

Коментарі