“СтопКор” через незаконні забудови проводить громадську приймальню під стінами Львівської мерії

Активісти "Стоп корупції" проводять громадську приймальню під стінами Львівської міської ради. Представники проекту виступають проти незаконного будівництва та запрошують усіх охочих підписати колективне звернення до мера Львова Андрія Садового з прохання втрутитись у ситуацію.

"Ми пропонуємо усім охочим ознайомитись із переліком незаконних будівництв у місті. Ми провели моніторинг та з'ясували, що об'єкти працюють без відповідних дозволів, з численними порушеннями містобудівного законодавства, житлові будинки та цілі комплекси зводять на земельних ділянках передбачених для соціально-побутової інфраструктури.

Перевірку будівництв ми провели у рамках ініціативи "За законні будівництва". Ми зібрали цілу теку із переліком адрес у місті, де в порушення вимог закону, проводять будівельні роботи. Відповідальні посадовці з профільних управлінь та департаментів міської ради Львова закривають очі на будівельний хаос, який панує у місті", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Активісти проекту уже зустрілися з начальником управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради Юліаном Чаплінським та директором департаменту містобудування Сергієм Коровайником. А також провели громадську приймальню під стінами інспекції ДАБК міста і зафіксували прогул з боку її очільника Цабака.

Додамо, що у переліку незаконних об'єктів, за даними "СтопКору",  – будівництво житлового кварталу по вулиці Шевченка, 60. Третій будинок з комплексу зводять на ділянці для зведення громадських об'єктів. По вулиці Скляній, 15 ми так само зафіксували нецільове використання землі. На наділі самовільно зводять багатоповерховий житловий будинок № 2 кварталу житлової забудови із супутніми об'єктами соціально-побутової інфраструктури.

По вулиці Зеленій, 301 ТОВ "ЦЕНТРАЛЬНА КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ" самовільно проводить реконструкцію частини нежитлових приміщень (виробничо-складські приміщення літ. У-3) під склади з адміністративно-побутовими приміщеннями. Між проспектом В’ячеслава Чорновола та вулицею Замарстинівською Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕКСПЕРТ-ІНВЕСТ" самовільно зводить багатоквартирний житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом.

Зазначимо, активісти "Стоп корупції" проводять громадський моніторинг низки будівельних об'єктів у Львові. Перевірку здійснюють у рамках нового напрямку роботи проекту – руху "За законні будівництва".

"Ми отримали цілу серію звернень стосовно фактів порушень від місцевих жителів щодо низки будівельних об'єктів у Львові та скарги на роботу посадовців ДАБІ й департаменту містобудування, управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради. Ми перевірили інформацію та знайшли порушення будівельно-архітектурних норм, докази самовільного будівництва на незаконно привласнених земельних ділянках, будівництво цілого житлового комплекту на території для соціально-побутової інфраструктури", – розповіли активісти "Стоп корупції" зі Львова.

Додамо, що громадська організація "Стоп корупції" запустила новий безпрецедентний рух "За законні будівництва". У планах ініціатора проекту та очільника ГО "Стоп корупції" Тараса Лилика пошук разом із командою скандальних об'єктів, доведення незаконності будівництва та зупинення протиправних дій забудовників.

У рамках ініціативи команда проекту уже викрила низку незаконних будівельних об'єктів в історичному центрі Києва та у Київській області.

 

 

 

Коментарі