“СтопКор” через незаконні забудови проводить громадську приймальню під стінами Львівської мерії

31.08.2017 12:26

Активісти "Стоп корупції" проводять громадську приймальню під стінами Львівської міської ради. Представники проекту виступають проти незаконного будівництва та запрошують усіх охочих підписати колективне звернення до мера Львова Андрія Садового з прохання втрутитись у ситуацію.

"Ми пропонуємо усім охочим ознайомитись із переліком незаконних будівництв у місті. Ми провели моніторинг та з'ясували, що об'єкти працюють без відповідних дозволів, з численними порушеннями містобудівного законодавства, житлові будинки та цілі комплекси зводять на земельних ділянках передбачених для соціально-побутової інфраструктури.

Перевірку будівництв ми провели у рамках ініціативи "За законні будівництва". Ми зібрали цілу теку із переліком адрес у місті, де в порушення вимог закону, проводять будівельні роботи. Відповідальні посадовці з профільних управлінь та департаментів міської ради Львова закривають очі на будівельний хаос, який панує у місті", – розповіли активісти "Стоп корупції".

Активісти проекту уже зустрілися з начальником управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради Юліаном Чаплінським та директором департаменту містобудування Сергієм Коровайником. А також провели громадську приймальню під стінами інспекції ДАБК міста і зафіксували прогул з боку її очільника Цабака.

Додамо, що у переліку незаконних об'єктів, за даними "СтопКору",  – будівництво житлового кварталу по вулиці Шевченка, 60. Третій будинок з комплексу зводять на ділянці для зведення громадських об'єктів. По вулиці Скляній, 15 ми так само зафіксували нецільове використання землі. На наділі самовільно зводять багатоповерховий житловий будинок № 2 кварталу житлової забудови із супутніми об'єктами соціально-побутової інфраструктури.

По вулиці Зеленій, 301 ТОВ "ЦЕНТРАЛЬНА КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ" самовільно проводить реконструкцію частини нежитлових приміщень (виробничо-складські приміщення літ. У-3) під склади з адміністративно-побутовими приміщеннями. Між проспектом В’ячеслава Чорновола та вулицею Замарстинівською Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕКСПЕРТ-ІНВЕСТ" самовільно зводить багатоквартирний житловий будинок з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом.

Зазначимо, активісти "Стоп корупції" проводять громадський моніторинг низки будівельних об'єктів у Львові. Перевірку здійснюють у рамках нового напрямку роботи проекту – руху "За законні будівництва".

"Ми отримали цілу серію звернень стосовно фактів порушень від місцевих жителів щодо низки будівельних об'єктів у Львові та скарги на роботу посадовців ДАБІ й департаменту містобудування, управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради. Ми перевірили інформацію та знайшли порушення будівельно-архітектурних норм, докази самовільного будівництва на незаконно привласнених земельних ділянках, будівництво цілого житлового комплекту на території для соціально-побутової інфраструктури", – розповіли активісти "Стоп корупції" зі Львова.

Додамо, що громадська організація "Стоп корупції" запустила новий безпрецедентний рух "За законні будівництва". У планах ініціатора проекту та очільника ГО "Стоп корупції" Тараса Лилика пошук разом із командою скандальних об'єктів, доведення незаконності будівництва та зупинення протиправних дій забудовників.

У рамках ініціативи команда проекту уже викрила низку незаконних будівельних об'єктів в історичному центрі Києва та у Київській області.

 

 

 

Коментарі